17 Ağustos 2009 Pazartesi

kuzguncuk'ta da köfte var..

işte yılların klas köfte salonu.. kadir abinin yeri.. kuzguncuk ışıklardan girince solda manavın hemen yanında.. farketmemeniz imkansız zaten.. köftelerini yiyince de unutmanız..

geçen senelerde hangi akla uyup bilmem, bir süre kuru temizleme dükkanı açıp, çok şükür ki onu sürdüremeyip tekrar köfteciye dönüş yaptılar..

erken-öğlen bir saatte başlayan servis akşam 10 civarına kadar devam ediyor ama siz yine de işi şansa bırakmayıp daha erken gidin, bazı zamanlar köfte kalmıyor.. piyazı ise genellikle köfteden evvel bitiyor.. bu durudma salataya talim..

köfte her daim leziz, garnitürü biraz az da olsa gerçek zeytinyağı ilaveli piyaz takviyesiyle tatmin edici bir deneyim sağlıyor. ederi 8,50 türk lirası. yemek sonrası kuzguncuk sefası da cabası.. sahildeki çınaraltında nefis türk kahvesi tavsiye olunur..

afiyet olsun..

1 yorum:

Adsız dedi ki...

YAAA KADRİ ABİM BENİM YAA İŞ YERİNDEN ABİM BENİM BENDE ONUN YAPTIĞI KÖFTELER ÜZERİNE KÖFTE TANIMIYORUM AİLECE GİTTİĞİMİZ Bİ YERR :) AMA BİRAZ PAHALANDIRDI SANKİ 17.50 KİŞİ BAŞI PORSİYON KÖFTE+AYRAN+PİYAZ AHH BİDE MULTİNET GEÇSE DAHA ÇOK SEVİNİCEM AMAAAAA ONA FEDA OLSUN BÜTÜN PARAM :))